Конференція з ціноутворення у будівельній галузі

Конференція з ціноутворення у будівельній галузі - Полтава 2019 Висвітлення законодавчих нововведень, найактуальніша практична інформація, об'єднання фахівців будівельної галузі в єдину цілісну систему здійснились!

29, 30 листопада та 01 грудня 2019 року у Полтаві відбулась чергова Всеукраїнська практична конференція з ціноутворення у будівельній галузі "Кошторисна справа та ціноутворення у будівельній галузі. Полтава 2019", яка працювала на 2 секції.

Одна секція для кошторисників та інженерів ВТВ, друга - для бухгалтерів та економістів будівельних та проектних організацій.

Робота конференції була спланована таким чином, що кожен учасник мог вільно пересуватись між секціями аби приняти участь у обговоренні жаданих проблем.

Провідними спікерами конференції були:

ГАЛИЧ Євген Григорович - старший викладач кафедри економіки будівництва Приднепровської державної академії будівництва та архитектури, головний консультант порталу кошторисників stroysmeta.com.ua (м.Дніпро)

Всеукраїнська практична конференція з ціноутворення у будівельній галузі

ГАЖІЄНКО Лариса Василівна - сертифікований аудитор, судовий експерт, директор аудиторської фірми "Аудит-Сервіс" (м.Полтава)

Перевірки будівельних організацій Держпрацею за новим порядком

ВОЛКОВ Дмитро Валерійович - керівник проекту, розробник програмного забезпечення "Expert-Soft" (м.Кропивницький)

Знайомство з програмним продуктом "Expert Soft"

МИНДРУЛ Анатолій Іванович - інженер-програміст, розробник програмного забезпечення "Expert-Soft" (м.Кропивницький)

Програмне забезпечення для монтажників електро та комп'ютерних мереж

КОСТЮК Сергій Іванович - офіційний ділер програмного комплексу АВК-5, адміністратор порталу кошторисників stroysmeta.com.ua (м.Дніпро)

Майтер-клас по ПК АВК-5

ПАПІН Олексій Якович - сертифікований інженер-проектувальник у частині кошторисної документації, директор ТМ "Еліткошторис", модератор порталу кошторисників stroysmeta.com.ua (м.Дніпро)

Нормування витрат будівельних матеріалів

Організатори дякують Коледжу управління, економіки і права Полтавської державної аграрної академії в особі директора Олени Михайлівни КОЗАЧЕНКО за сприяння у проведенні конференції.

Програма конференції на сайті

Новина по попереднюю Всеукраїнську конференцію кошторисників

Євген Галич про особливості розрахунку і перевірки допоміжних підприємств будівельних організацій Розрахунок і перевірка калькуляцій допоміжних підприємств будівельних організацій Євген Галич про договір підряду з урахуванням нових ДСТУ Лариса Гажієнко про локальний документообіг будівельної організації Учасники Всеукраїнської практичної конференції з ціноутворення у будівельної галузі Сергій Костюк проводить майстер-клас з ПК АВК-5 Дмитро Волков розкриває плюси та мінуси різних кошторисних програм Анатолій Миндрул про Експерт-СКС Робота у Всеукраїнській практичній конференції кошторисників Олексій Папін щиро розкриває секрети Методика позитивного проходження експертизи від Олексія Папіна

Інші новини

Курси бухгалтерів ІнфоТех - фінансова звітність

Курси бухгалтерів ІнфоТех - звітність

17/03/21 475
Бухгалтерські курси ІнфоТех - 2020

Бухгалтерські курси ІнфоТех - 2020

22/12/20 749
Курси кошторисників ІнфоТех - випуск літо-осінь 2020

Курси АВК Полтава - курси кошторисників

28/10/20 930
Бухгалтерські курси ІнфоТех - випуск лютий 2020

Курси бухгалтерів ІнфоТех - випуск лютий 2020

14/02/20 796
Практичне заняття курсів кошторисної справи ІнфоТех у АВК-5

Курси кошторисників ІнфоТех - практика у АВК5

13/02/20 678

Залишились питання?