Курси професійна освіта Полтава

Курс Бухгалтер + 1С: випуск червень 2022

Бухгалтерські курси ІнфоТех - знак якості Мотивовані, цілеспрямовані, обізнані, сумлінні, уважні - таку характеристику можна надати випускникам бухгалтерських курсів ІнфоТеху червня 2022.

Голова ДАК, сертифікований аудитор, судовий експерт, директор аудиторської фірми Лариса ГАЖІЄНКО вела рівноправний діалог, схвалювала, підказувала слухачам непомітні, але значущі нюанси.

Питання бухгалтерського і податкового обліку у полі зору випускників

На екзамені розглядалися питання облікової політики, інвентаризації, вибору оптимальної системи оподаткування, звітності, нарахування лікарняних і багатьох інших важливих моментів господарсько-фінансової діяльності підприємства.

Вітаємо випускників 2022 з успішним завершенням навчання, підтвердженням кваліфікації і одержанням державних документів, внесених до ЄДЕБО! Окрема подяка викладачеві курсу - Олені КОНДРАШОВІЙ за ретельність і креативність у підготовці бухгалтерів!

курси бухгалтерії Полтава

 

Облік розрахунків із покупцями і замовниками розглядає Лілія ГУТИРЯ Облік податку на додану вартість висвітлює Віталій ЮРЧИШИН Порядок фінансування страхувальників для надання матеріального забезпечення застрахованої особи у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності розкриває Тетяна ДВОРЕЦЬКА Звітність підприємства по податкам, що утримуються та нараховуються на заробітну плату викладає Таїсія ПІВТОРАЦЬКА Податкова декларація з ПДВ зацікавила Інну СОКОЛЬНИКОВУ Облікова політика та організація документообігу на підприємстві стала предметом пильної уваги Лесі ХВОСТИК Спрощена система оподаткування, ставки, строки сплати та звітуваннярозглядається Анною ШТЕПОЮ Інвентаризацію, її суть, значення і порядок проведення розкрила Олена ОЗІРНА

Інші новини

Бухгалтерські курси ІнфоТех - знак якості

Курс Бухгалтер + 1С: випуск червень 2022

25/06/22 87
Курси АВК ІнфоТех - випуск червень 2022

Курс АВК 5: випуск червень 2022

23/06/22 163
Курси бухгалтерів ІнфоТех - фінансова звітність

Курси бухгалтерів ІнфоТех - звітність

17/03/21 519
Бухгалтерські курси ІнфоТех - 2020

Бухгалтерські курси ІнфоТех - 2020

22/12/20 785
Курси кошторисників ІнфоТех - випуск літо-осінь 2020

Курси АВК Полтава - курси кошторисників

28/10/20 978

Потрібна консультація?
Ми передзвонимо!